Винос балкона Київ

Як замовити винос балкона в Києві

Незначний винос балкона до 35 см можна зробити без додаткових погоджень і дозволів. Конкретний план збільшення балконного простору складається фахівцем балконної компанії після оформлення замовлення на нашому сайті або дзвінка за контактним телефоном.

Залежно від технічних умов з’ясовуються необхідний обсяг робіт і їх остаточна вартість.

Слід враховувати, що винос балкона на рівні підлоги – це більш трудомістке і дороге рішення, ніж збільшення на рівні підвіконня.

Як зробити замовлення на винос балкона

Щоб зробити замовлення на винос балкона в Києві, достатньо кількох простих кроків:

  • заповнити форму замовлення на сайті нашої компанії або зателефонувати за телефоном;
  • в зручний час приїде фахівець компанії для вивчення технічних умов;
  • фахівець компанії складе план на винос балкона і озвучить вартість робіт;
  • якщо все влаштовує, в домовленний час бригада майстрів приступить до робіт;
  • по завершенні робіт замовник перевіряє винос балкона на якість;
  • компанія видає гарантії на проведені роботи.

Який спосіб виносу балкона вибрати

Зараз найбільшу популярність має винос балкона по підвіконню. Це дозволяє збільшити корисну площу скління, що не розширюючи межі самого балкона.

При такому варіанті винос балкона Київ буде менш витратним і в той же час дозволить відчувати себе на балконному просторі більш комфортно. Додаткове збільшення скління дає можливість створити на балконі справжню оранжерею або іншу функціональну зону.

Збільшення площі балкона по підлозі – більш трудомісткий і витратний процес. При цьому створюється повноцінне приміщення теплого або холодного типу, яке служить якісним продовженням житлової площі квартири.

Конкретний спосіб збільшення балкона за рахунок виносу порекомендує наш фахівець в залежності від технічного стану будинку, розташування квартири, поверховості та фінансових можливостей.

У будь-якому випадку збільшення площі балкона підвищує якість життя мешканців даної квартири і істотно збільшує вартість житлового фонду.

Винос балкона Київ – одне з наших професійних напрямків. Якщо вам потрібен винос балкона в Києві, то вам з цим може допомогти наша компанія “БалконПК”. Ми займаємося виносом балконів уже безліч років і відмінно знаємо всі тонкощі своєї роботи. Винос здійснюється не тільки вперед, але і по периметру. За допомогою технології виносу балкона, ви отримаєте в своє розпорядження додатковий простір, яке можете використовувати на свій розсуд. Максимальний розмір виносу балкона – не більше 30-35 см. Це дозволить використовувати підвіконня для квітів або в ролі додаткової зручною полки. Крім цього ми можемо здійснити винос балкона навіть по підлозі.

Як ми працюємо?

Спочатку ми демонтуємо старі непотрібні вікна і виносимо їх, щоб вони не заважали. Після цього, за допомогою зварювальної технології та спеціального болтового з’єднання, зварює трикутну коробку нового балкона. Далі на отриманий винос ми монтуємо конструкції з металопластику та оснащуємо все це всіма необхідними комплектуючими. До таких комплектуючих відносяться наступне: козирки, підвіконня, нащільники і відливи.

Наступний етап – це підшивка виносу спеціальним утепленим коробом для бетонних поручнів балкона. Це дозволить зберегти тепло підвіконня в зимовий час. У тому випадку, коли ваші балконні перила зроблені з металу, то буде проведена повна зовнішня обшивка. Ми використовуємо для обшивки тільки спеціальну морозостійкі ПВХ вагонку, сайдинг і Профностіл. Утеплення відбувається за допомогою пінополістиролу або пінопласту. Якщо вам буде потрібен винос балкона по підлозі, то нижня частина буде додатково зашита утеплює коробом. Далі ми фарбуємо балкон фарбою і підносимо вам готову роботу.

Бувають такі ситуації, коли над балконом відсутня дах. Така проблема легко вирішується нашими фахівцями. Ми здійснюємо повне облаштування та скління вашого балкона. Це відбувається за такою схемою. Спочатку ми зварює ферми, які будуть закріплені на стіни будинку. Далі ми використовуємо шалевочние дошки і монтуємо профнастил. Ті місця, де дах з’єднується зі стіною будинку, ми повністю герметизируем. Для цього використовується герметичний матеріал. В кінцевому рахунку дах балкона вийде дуже міцною і герметичною.

Після установки даху, наша компанія може повністю зайнятися облаштуванням вашого балкона. Ми намагаємося працювати якісно і в найкоротші терміни.

Вас приємно здивує якість виконаних робіт за прийнятні ціни.

Винос балкона в Києві. Вартість пропонованих робіт:

Зварювання виносу по підвіконню 550 грн. м. п.
Дах на балкон 1500 грн/м 2
Зварювання виносу по підлозі 2000 грн. м. п.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now Button