Винос балкона (Київ)

вынос балкона киев

Винос балкона Київ – одне з наших професійних напрямків. Якщо вам потрібен винос балкона в Києві, то вам з цим може допомогти наша компанія “БалконПК”. Ми займаємося виносом балконів уже безліч років і відмінно знаємо всі тонкощі своєї роботи. Винос здійснюється не тільки вперед, але і по периметру. За допомогою технології виносу балкона, ви отримаєте в своє розпорядження додатковий простір, яке можете використовувати на свій розсуд. Максимальний розмір виносу балкона – не більше 30-35 см. Це дозволить використовувати підвіконня для квітів або в ролі додаткової зручною полки. Крім цього ми можемо здійснити винос балкона навіть по підлозі.

Як ми працюємо?

Спочатку ми демонтуємо старі непотрібні вікна і виносимо їх, щоб вони не заважали. Після цього, за допомогою зварювальної технології та спеціального болтового з’єднання, зварює трикутну коробку нового балкона. Далі на отриманий винос ми монтуємо конструкції з металопластику та оснащуємо все це всіма необхідними комплектуючими. До таких комплектуючих відносяться наступне: козирки, підвіконня, нащільники і відливи.

Наступний етап – це підшивка виносу спеціальним утепленим коробом для бетонних поручнів балкона. Це дозволить зберегти тепло підвіконня в зимовий час. У тому випадку, коли ваші балконні перила зроблені з металу, то буде проведена повна зовнішня обшивка. Ми використовуємо для обшивки тільки спеціальну морозостійкі ПВХ вагонку, сайдинг і Профностіл. Утеплення відбувається за допомогою пінополістиролу або пінопласту. Якщо вам буде потрібен винос балкона по підлозі, то нижня частина буде додатково зашита утеплює коробом. Далі ми фарбуємо балкон фарбою і підносимо вам готову роботу.

Бувають такі ситуації, коли над балконом відсутня дах. Така проблема легко вирішується нашими фахівцями. Ми здійснюємо повне облаштування та скління вашого балкона. Це відбувається за такою схемою. Спочатку ми зварює ферми, які будуть закріплені на стіни будинку. Далі ми використовуємо шалевочние дошки і монтуємо профнастил. Ті місця, де дах з’єднується зі стіною будинку, ми повністю герметизируем. Для цього використовується герметичний матеріал. В кінцевому рахунку дах балкона вийде дуже міцною і герметичною.

Після установки даху, наша компанія може повністю зайнятися облаштуванням вашого балкона. Ми намагаємося працювати якісно і в найкоротші терміни.

Вас приємно здивує якість виконаних робіт за прийнятні ціни.

Винос балкона в Києві. Вартість пропонованих робіт:

Зварювання виносу по підвіконню 550 грн. м. п.
Дах на балкон 1500 грн/м 2
Зварювання виносу по підлозі 2000 грн. м. п.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now Button