Профіль OpenTeck

Профіль OpenTeck фотоМеталопластикові вікна OpenTeck

Торгова марка OPEN Teck, яка була зареєстрована в Україні в 2002 році, миттєво набула популярності серед віконних організацій, які професійно займаються виробництвом і монтажем металопластикових вікон.

Основні постулати торгової марки OPEN Teck:

  1. надавати вищу якість виробів за конкурентною ціною;
  2. надавати кращий сервіс і умови роботи на ринку;
  3. гарантувати якість продукції відповідно до ДСТУ в межах гарантійних термінів;
  4. демонструвати постійність і стабільність в питаннях термінів виробництва, своєчасності поставок і наявності на складі готової продукції в будь-який період року.

OPEN Teck – всім відома ось вже більше 3 років як найбільший виробник в Україні підвіконників ПВХ шириною від 100 мм до 700 мм з кроком в 5 мм, а також широкого асортименту пластикових відливів і комплектуючих до них.
Торгова марка OPEN Teck має філії, представництва та склади фактично в кожному місті України, що робить співпрацю з продукцією OPEN Teck ™ зручною і вигідною!
Виробництво торгової марки OPEN Teck ™ знаходиться в м Каховка, Україна. OPEN Teck також виробляє ряд своєї продукції в інших країнах.
Наступним кроком в розвитку стало створення власної ПРОФІЛЬНОЇ ВІКОННОЇ СИСТЕМИ OPEN TECK, яка ідеально підійшла до кліматичних умов України і відповідає вищим стандартам якості і технологічності при виробництві готових виробів.
Профільна система OPEN Teck, має дві серії профілів: PREMIUM і STANDARD, а також має дверну серію і всі необхідні додаткові профілі, щоб зробити роботу виробника зручною й легкою.
Вікна OPEN Teck – приносять радість і затишок в кожен дім!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now Button