Про нас

Компанія «БалконПК» була заснована в 2005 р Ось уже протягом 16-ти років ми займаємося установкою і продажем металопластикових вікон, дверей і балконів. Робимо обшивку балконів зовні і всередині, виносимо балкони на рівні підвіконня і статі, робимо дах на балконі, збільшуючи тим самим корисну площу балкона. Тобто проводимо весь комплекс ремонтно-відновлювальних робіт на балконі. Наша компанія може перетворити Ваш балкон як в теплу комору, так і в житлове приміщення. Так какбалкони під ключ це досить складний процес, в зв’язку з тим що кожен окремий балкон має свої особливості, наша компанія в індивідуальному порядку підходить до кожного об’єкту, знаходить оптимальне рішення по конфігурації і комплектації металопластикових конструкцій, обшивки зовні і всередині, утеплення. Тим самим економить ваші кошти не втрачаючи при цьому в зручності користування та якість виконаних робіт.

Зателефонувавши до нас, Ви отримаєте професійну консультацію по усіма додатковими питаннями. Наші співробітники зроблять для Вас попередній прорахунок замовлення, узгодять зручний для Вас час проведення заміру, укладення договору і виконання робіт. Всі роботи виконуються компанією «БалконПК» супроводжуються договором, за яким ми надаємо гарантію на наші роботи.

Останні кілька років ми не даємо рекламу в газетах і журналах, тому що на нас працює наша репутація, ми працюємо за рекомендацією наших клієнтів. Тому ми зробимо все для того, щоб Ви порекомендували нас своїм знайомим і близьким. Звертайтеся в нашу компанію і Ви не пошкодуєте!

Про нас фото
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now Button