Профіль ALMplast

Профіль ALMplast фотоМеталопластикові вікна ALMplast Київ

Віконна система ALMplast завоювала на ринку металопластикових віконних конструкцій репутацію якісного і надійного профілю. Вже тільки одне це говорить багато про що, якщо враховувати, що сьогоднішній ринок насичений закордонною продукцією високої і не дуже високої якості. Ціни на профілі ALMplast істотно нижче цін на аналогічну імпортну продукцію, але – не на шкоду якості.

Замовник повинен знати, що профілі однакової якості можуть мати істотну різницю в ціні залежно від місця виготовлення. Наприклад, в Центральній Європі виробництво профілів здійснюється на дорогому високотехнологічному обладнанні, яке контролює якість і кількість вихідної сировини. Дороге обладнання – дорогі трудовитрати – дорога продукція – висока націнка за марку. Крім того, на вартості продукції позначаються витрати на доставку, митні витрати і т.д.

Віконна система ALMplast виробляється на високотехнологічному – австрійському – устаткуванні, але виграє на вартості трудовитрат, які в Україні дешевше. А найголовнішим виграшним моментом в цьому плані є територіальне розташування компанії, яка знаходиться, можна сказати, поряд з клієнтом.

Природно, аргументом на користь пластикового профілю ALMplast є не тільки його демократична ціна. Український клімат досить вологий, тому “перемогти” тут можуть тільки віконні конструкції, стійкі практично до всіх видів зовнішніх впливів.

Система пластикових профілів ALMplast призначена для виготовлення вікон і дверей для будь-яких приміщень і спеціально адаптована під українські умови експлуатації. Віконні системи ALMplast не тільки відповідають українським вимогам по теплоізоляції, але і всім основним міжнародним стандартам.

Металопластикові вікна теплозбереження експерти прирівнюють до дерев’яних.

Про товщину профілю ходять великі дебати. Але фахівці визнають, що нарощувати товщину профілю немає ніякого сенсу, так його опір теплопередачі в зазвичай удвічі більше, ніж в склопакета. І якщо при великих морозах вікно промерзне, то тільки по склопакету. В реальності профіль можна зробити хоч десятикамерним, але це буде дешевий трюк, розрахований на недосвідченого споживача.

Трикамерний профіль, два контури ущільнення і двокамерний склопакет – оптимальний варіант, за яким ідуть усі основні європейські виробники.

Профіль ALMplast поєднує в собі функціональність і зручність першокласного пластика, абсолютну екологічність рецептури і досконалу геометрію.

Трикамерна система ALMplast відповідає найсуворішим стандартам тепло та енергозбереження.

Високі експлуатаційні характеристики продукції компанії підтверджені Сертифікатом відповідності та гігієнічними висновками.

Завдяки своєму хімічному складу і високоефективним методам виробництва, профіль ALMplast має властивості, які роблять його ідеально відповідним для сучасних віконних конструкцій. це:

  • Висока ударна в’язкість
  • Термостійкість в діапазоні експлуатаційних температур
  • Стійкість до атмосферних впливів
  • Екологічність
  • Довговічність

Продукція ALMplast дійсно відповідає всім вимогам, що пред’являються фахівцями і споживачами до сучасних профілів. Саме тому компанії, що працюють на профілі ALMplast надають гарантію на свої вироби на 5 років.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now Button