Однокамерний склопакет

Однокамерний склопакет фотоОднокамерний склопакет – система, що складається з подвійного паралельно спрямованого скла, яке розташоване на фіксованій довжині (звичайний стандарт – 12-16 мм) за допомогою дистанційної рамки.
Теоретично дистанція між стеклами в склопакеті може бути і більшим, але це не має значення, оскільки перевищення оптимальної товщини склопакета не призведе до підвищення теплозберігаючих якостей, а навпаки.

Такий склопакет має формулу 4-16-4 (два скла по 4 мм і дистанційна рамка 16 мм між ними – загальною товщиною 24 мм). Цей склопакет має наведений нижче коефіцієнт опору тепловіддачі 0,32 м2 ° С / Вт і знижує рівень зовнішнього шуму приблизно на 34 Дб.Такой склопакет може застосовуватися в адміністративних будівлях чи на ті вікна, які виходять на вже засклені лоджії.

Велику роль в якості готового склопакета відіграє якість його основного матеріалу – власне скла. Скло буває різної атоммарной структури, якості шліфування. На нашому виробництві використовується скло класу М1.

Крім того, склопакети бувають енергозберігаючі.

Що таке енергозберігаючий склопакет? Це коли на внутрішню сторону одного з стінок пакету здійснюється напилення атомів срібла. В результаті теплопровідність склопакета істотно знижується і енергозберігаючий однокамерний склопакет виявляється навіть тепліше звичайного двокамерний. При цьому важить він на 30% менше, фурнітура вікна відповідно працює м’якше і довше.

Крім того, енергозберігаючі склопакети також краще відбивають теплопередачу ззовні. Тобто – кімната з енергозберігаючими склопакетами буде влітку, в спеку, перегріватися дещо менше, ніж кімната зі звичайними склопакетами.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now Button