Відгуки

Оставьте свой отзыв/Залиште свій відгук
1
2
3
4
5
Отправить/Надіслати
     
Отмена/Скасувати
Оставить отзыв/Залишити відгук
Общая оценка/Загальна оцінка:  
 Отзывов/Відгуків: 115
by Олександр on BalkonPK

Добрий день. У мене в квартирі дві лоджії. Вас знайшов через інтернет. Вирішив для початку зробити одну, але як побачив якість виконаних робіт, відразу замовив і другу. Робив обшивку дерев'яною вагонкою з утепленням. Дуже задоволений! Дякую!

by Игорь on BalkonPK

Приветствую! Рекомендую эту фирму по всем пунктам: консультация - информативно и без «напарывания»; замер - четко и быстро обработан; работы - быстро и качественно; к материалам тоже никаких вопросов. Заказывал балкон под ключ, выполненными работами доволен!

by Олександр on BalkonPK

Рекомендую balkonpk! Замовляв обшиття балкона ламінованою вагонкою з утепленням і шафу. Сподобався підхід: все чітко та зрозуміло. Окрема вдячність майстрам! Навіть в таких погодних умовах працюють дуже якісно.

by Галина on BalkonPK

Доброго дня. Замовляла послуги за відгуками, давно так роблю і не тільки з послугами. Дякую всім цім людям, які залишають відгуки! Довго обирала фірму, щоб зробити балкон під ключ, сподобались відгуки на цьому сайті. Подзвонила, домовилась про замір, прийняла роботу. На всіх етапах жодноі притензіі. Дуже дякую за ваше відношення до роботи та замовників! Процвітання вам та побільше вдячних замовників! Рекомендую!

by Светлана on BalkonPK

Добрый день. Прошу прощения, что не написала отзыв сразу, как обещала. Вылетело из головы с этими праздничными хлопотами. А вчера пришла сестра в гости и так восхищалась моим балконом, в общем я вспомнила вас, дала ей ваши координаты и пишу обещанный отзыв. Обратилась в балконПК ,по рекомендации подруги, перед Новым годом. Нужно было обшить балкон и утеплить, сделать пол и сушку для белья. И ещё было принципиально закончить до нового года. Ребята справились на все 100! Один день даже до поздна работали, и 30.12.мой балкон был готов! Ещё раз огромное вам спасибо!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now Button