Металопластикові вікна/балкони

Металопластикові вікна/балкони фотоТакий матеріал для виготовлення сучасних вікон, як металопластик, користується в наші дні великою популярністю. Плюсів у виробів з ПВХ маса: вони відмінно теплоизолируют отвір, пропускають багато світла, служать надійною перешкодою від шуму, дозволяють вільно провітрювати приміщення. Крім того, догляд за такими вікнами – мінімальний. Якісний виріб зберігає свої властивості протягом багатьох років.

Профіль ПВХ складається з поздовжніх перегородок з камерами між ними, укладених в корпус з пластика. Число камер може бути різним. Починаючи виготовлення вікон з цього матеріалу, фахівці проводять розкрій профілю за розмірами майбутнього вікна. Потім отримані заготовки армують. У них вставляють спеціальні каркаси з металу, які будуть надавати всій конструкції необхідну жорсткість.

Виробники профілю ПВХ спочатку випускають його тільки білого кольору. Такий варіант цілком влаштовує більшість замовників вікон. Однак зараз все більше число замовлень припадає на конструкції нестандартних кольорів. Зростає попит на вікна, за своїм зовнішнім виглядом імітують натуральне дерево. У таких і подібних випадках допомагає застосування спеціальної ламинирующей плівки. З її допомогою вікон легко надається будь-який з існуючих квітів.

Елементи металопластикового вікна

Незалежно від індивідуальних параметрів для конкретного замовлення, кожне вікно з ПВХ має в своїй конструкції такі елементи:

  1. Склопакет. Так називають прозору частину вікна, утворену 2 або 3 скляними листами. По периметру їх герметично з’єднують, в результаті між ними виходять камери.
  2. Рама. Це – частина вікна, яку жорстко кріплять по периметру отвору. Складається повністю з профілю.
  3. Стулка. Частина вікна, яку під час експлуатації можна відкривати і закривати. Робиться з все того ж профілю і склопакета, забезпечується штапіком і фурнітурою.
  4. Штапик. Це – деталь із пластику вузької форми, призначення якого в прижатии склопакета до профілю стулки під час її руху.
  5. Армування. Так називається міцний і жорсткий каркас з металу, який розташовують усередині профілю.
  6. Ущільнювач. Ця гумова деталь служить для забезпечення щільного притвору стулки до самої рами.

Переваги вікон ПВХ

Багаторічний досвід застосування металопластикових вікон в нашій країні, а також тисячі вдячних відгуків від власників таких конструкцій свідчать: вікна ПВХ – вигідне придбання. Їх незаперечні достоїнства очевидні:

  1. Довговічність. Особливості конструкції вікон з ПВХ такі, що термін їх служби є практично необмеженим. З усіх деталей, які в них є, з часом може зношуватися, хіба що, фурнітура. Однак і вона гарантовано прослужить господареві вірою і правдою багато років. Дерев’яні вікна, звичайно, не витримують з металопластиковими ніякої конкуренції. Вони починають деформуватися вже через 3-5 років після установки. Тому вибір пластика дозволяє замовникам помітно економити.
  2. Легкий догляд. Колишні популярними перш вікна з дерева вимагали чимало старань від господарів для збереження своїх якостей. Зазвичай фарбування виробів потрібно було проводити через 1-2 роки після установки. Кожен новий холодний сезон конструкції необхідно було утеплювати. Поява пластикових вікон дозволило повністю забути про таких роботах мінімум на 15 років! Замовивши установку таких виробів один раз, можна просто насолоджуватися ними без будь-якого догляду десятиліттями.
  3. Мінімальна ціна. Дерев’яні вікна високої якості коштують відчутно дорожче пластикових. Причина тому – висока ціна на сам матеріал (брус) і його правильну і тривалу обробку (сушіння, просочування захисними сумішами, підгонка і ін.). Металопластик набагато дешевше у виробництві, створення з нього вікон – легше і швидше. При цьому якість пластикових конструкцій завжди вище, ніж у дерев’яних.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now Button