Рекомендації по догляду за вікнами

Хорошим металопластиковим вікнам потрібен і правильний догляд. Подальші поради допоможуть зберегти красу і функціональність Ваших вікон надовго.

Для збереження експлуатаційних якостей вікон з профілів ПВХ необхідно проводити їх періодичний огляд, очищення від бруду і технічне обслуговування. В цілому, догляд за вікнами з ПВХ не має особливих складнощів, однак деякі моменти вимагають відповідних пояснень.

Після закріплення конструкції у віконному отворі піною необхідно виконати Гідропароізоляція монтажного шва спеціальними плівками і реставрацію укосів, особливо в місцях установки мауерлата. При виконанні цих робіт відповідальність несе замовник.

Після закінчення монтажних робіт необхідно зняти захисну плівку з пластикових профілей.Она призначена тільки для захисту поверхні профілю при транспортуванні і монтажі. Під впливом атмосферних явищ плівка пристає до поверхні профілю і може забруднити його фарбою.

За своїм хімічним складом жорсткий ПВХ є стійким до умов навколишнього середовища і багатьох хімічних сполук, однак недостатньо стійкий до дії кислотних розчинів і органічних розчинників. Вікна з ПВХ необхідно мити звичайними мильними розчинами або спеціальними миючими засобами, що не містять розчинників і абразивних речовин.

При експлуатації вікон не допускаються удари по поверхні профілів з ПВХ, нанесення подряпин або чистка від бруду абразивними речовинами.

Для збільшення терміну використання ущільнювачів бажано один-два рази на рік очищати їх від бруду і протирати спеціальними засобами.

В кожному вікні передбачені водозливні канали для зовнішнього відведення вологи, яка накопичується в профілі. Ці канали розташовані в нижній частині рами. Доцільно стежити за станом цих каналів, час від часу очищати їх від бруду. Це дозволить запобігти накопиченню дощової води і води з конденсату в профілях вікон та її замерзанню при пониженні температури.

Для збільшення терміну використання фурнітури і збереження її бездоганного зовнішнього вигляду слід не менше двох разів на рік змащувати всі рухомі складові частини маслом, що не має в своєму складі кислот і смол. При появі люфту віконної ручки (ослабленні кріплення) важливо виконати регулювання фурнітури.

При погіршенні звукоізоляції та енергозбереження вікна необхідно перевірити якість притискання ущільнювачів віконних притворів. Простий тест можна провести за допомогою звичайного аркуша паперу, помістивши його між стулкою вікна і віконною рамою. Якщо при закритому вікні лист проходить вільно, необхідно виконати додаткове регулювання фурнітури, яке дозволить посилити притиск стулки до рами.

Якщо всередині склопакета з’являється конденсат – це свідчить про порушення його герметичності. У цьому випадку можна продовжувати експлуатацію вікна, однак світлопроникність вікна з часом буде погіршуватися. У цих випадках необхідно звернутися до виробника вікна і замінити склопакет.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now Button